niedziela, 9 kwietnia 2017

Zaful | Wyniki konkursu


Hej! Niedawno przyszła do mnie paczka z Zaful, a w niej: sweterek, który widzicie na poniższych zdjęciach. Jakościowo jest na prawdę dobry. Nie znalazłam żadnych odstających nitek ani niczego do czego mogłabym się przyczepić. 


Kolejną rzeczą jaką znalazłam w paczce były chokery.  Oba bardzo mi się podobają jednak mam problem z ciągle odpadającymi łańcuszkami do zapięcia. Mam nadzieję, że uda mi się coś z nimi zrobić i będę mogła je nosić :)Do wypróbowania zamówiłam również 3 gąbeczki. Przyszły nieduże jednak zapach był nie do zniesienia. Na szczęście po umyciu znikł, a ja zaczęłam ich użytkowanie.

Ostatnią rzeczą są spodnie, których zdjęcia wam nie pokażę, zawiodłam się na nich najbardziej ponieważ przyszły niezgodne z wymiarami. Na szczęści szybko znalazłam na nie kupca i już ich nie ma. Z tego powodu nie miałam jak zrobić zdjęć.
 KLIK

WYNIKI KONKURSU!
Mam dla was również wyniki konkursu, który zakończył się już ponad tydzień temu. Lampę wygrywają: Agnieszka Pingwin oraz Call of Beauty. Do zwyciężczyń napisałam maila, jeśli w ciągu 3 dni nie dostanę odpowiedzi wylosowane zostaną inne osoby.